21 Mayıs 2016 Cumartesi

Arsis Vip Transfer ve Rent a Car


Turizm alanında uzun yıllar deneyim kazanmış, sektöre hakim bir ekip tarafından kurulmuştur. Firmamız, o günlerden bugüne dek; daima inovasyon çerçevesinde hareket ederek, yenilikçi bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmüştür. Her yıl yapılan değerlendirmelerle, ihtiyaç ve beklentileri doğru algılayıp bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında major sınıfında bir firma olmuştur. Arsis Vip Taransfer kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde konaklama imkanlarıyla geniş bir kitleye hitap etmek, birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları konuklarımızla buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Vip Taransfer geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatilin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Hollanda, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Mısır, ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri gösteren Arsis Vip Taransfer bu alanda temsil görevini üstlenmiştir. Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite/fiyat dengesinde onlarca fırsat sunan Arsis Vip Taransfer, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Vip Taransfer ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz. Özellikle yaz turizmi bölgelerinde aktifliğimizi sürdürüyor, müşteri profillerini iyi tanıyor ve onlarca seçeneklerimizle avantajlı tatil imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Arsis Vip Taransfer  genel merkezi Bursa’da olmak üzere: Fethiye, Bodrum, Alanya, İstanbul, Kuşadası, Marmaris, Trabzon, Antalya ve Kalkan’da temsilciliklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm bu bölgeler arasından seçtiğiniz tatil rotasında Arsis Vip Taransfer;tatil evleri, apartlar, yazlık daire, villa ve lüks rezidans’larda kısa dönem konaklama ( günlük kiralık, haftalık kiralık ) hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde çalışan personellerimiz hızlı çözüm üreten profesyonel anlayışla konuklarımızı memnun etmektedir. Ayrıca, misafirlerimizin transfer ve sosyal aktivitelerinde her an destek vermekteyiz. 
Faaliyet alanlarımızın içerisinde, butik otellerin kısa süreli kiralanması organizasyonları, emlak, arsa, arazi satış ve yönetimi bulunmaktadır. Bu konuyla alakalı olarak www.arazi.biz sitesini kullanmaktayız. 
Arsis Vip Taransfer direkt satış portalları: www.dreamofholiday.com , dreamofholiday.com.tr dreamofholiday.co.uk. web adresleri üzerinden geniş konaklama seçenekleri ve uygun fırsatlar sunulmaktadır. 
Sizde transfer keyfini Arsis Vip Taransfer farkıyla yaşayın..!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder