27 Haziran 2016 Pazartesi

Şöförlü Araç Kiralama ve Günlük Tur


Her geçen gün büyümekte olan Türk Turizm sektörü beraberinde lüks araç kiralamalarında bazı özel talepleride beraberinde getirmektedir.Bu doğrultuda hareket eden Arsis Vip Transfer ve Rent a Car firması bünyesinde konaklama hizmeti dahil Vip transfer ve araç kiralama faaliyetleri olarakBursa merkezli çalışmaktadır.
Arsis Vip Transfer ve Rent a Car   bünyesinde Rusça,Arabça,İngilizce,İspanyolca,Almanca dil bilen ekip arkadaşları barındırmaktadır.Arsis Vip Transfer ve Rent a Car  olarak Hava limanlarında dış hatlar ve iç hatlar terminallerinde 7/24 güvenilir,güler yüzlü yabancı dil bilen şöför veya hosteslerimizle hizmet vermekteyiz.Özel talepleriniz doğrultusunda ek personel ve sekreter hizmetlerinizide karşılayabiliriz.Şöförlü araç talepleriniz için 7/24 çağrı merkezi yetkililerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.
Arsis Vip Transfer ve Rent a Car lüks aracı ve güvenli sürüş eğitimi almış sürücüsü size en iyi hizmeti vermek için yanınızda.
· İsimle veya board ile karşılamalar,
· Tüm araçlarımız son model olup sıfı ayarındadır.
· Araçlarımızda aperatif yiyecek (tatlı,tuzlu ve diyet ürünleri) bulundurmaktayız
· Tüm Vip araçlarımızda kablosuz internet ve Ipad bulunmaktadır.
· Sürücülerimizin src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur
· Sürücülerimiz kıyafet olarak koyu renk takım elbise giymektedirler.
· Tüm araçlarımızda gps ve navigasyon bulunmaktadır.
Sizlere kalan sadece yeri ve zamanı Arsis Vip Transfer ve Rent a Car a bildirmek olacaktır.Günlük Tur Hizmeti

Türkiye'nin en kaliteli turizm destinasyonunun tadını çıkartın.

Arsis Vip Transfer ve Rent a Car olarak profesyonel kadromuzla,kendi şöförlerimizin kullandığı Mercedes Vito,Mercedes Sprinter ve son donanımlı lüks otomobillerimizle ülkemizin en gözde turizm bölgelerinde yer alan hizmetlerimizle Türkiye'nin en popüler Turistik yerlerini gezme fırsatı sunuyoruz.
Türkiyenin muhteşem güzelliklerini,tarihi dokusunu günübirlik olarak maliyet ve memnuniyet olarak en ekonomik şekilde Arsis Vip Transfer ve Rent a Car ile keşfetmeye ne dersiniz? 
7/24 hizmet veren çağrı merkezi yetkililerimizden detaylı bilgi arabilirsiniz.
Bursa coğrafi ve tarihi öneminden dolayı 12 ay boyunca ziyaretçi akınına uğrayan ender illerimizden biridir.Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Valiliğinin yapmış olduğu doğru atılımlar sayesinde her geçen yıl ziyaretçi sayısını katlamaktadır.Biz Arsis Vip Transfer ve Rent a Car olarak Çok fazla alternatifin olduğu kentimizi ziyarete geldiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir kaç önemli merkezi sizler için seçtik.


Özel  Minibus ve Otomobil Şöförlü  Günlük 12 Saat 
Otomobil :4 -  8 Kişilik Şöförlü270,00 USD
Minibus  : 9 -16 Kişilik Şöförlü290,00 USD
Otobüs  :17 - 31 Kişilik Şöförlü410,00 USDİstanbul Hava Limanları Bursa Merkez

Arsis Vip Transfer ve Rent a Car firması karayolu ulaşımında siz değerli konuklarımız için İstanbul - Bursa  yada Bursa - İstanbul arasındaki Vip transfer ihtiyaçlarınızı en ekonomik bir şekilde lüks Mercedes Vito,Mercedes Sprinter markalı araçlarımızın dışında lüks ve donanımlı son model otomobiller ile de karşılamaktadır.
Bursa'yı tercih etme sebebiniz ne olursa olsun;
. Konserler;
. Maçlar;
. Sanat Etkinlikleri;
. Kayak Turizmi;
. Kaplıca Turizmi;
. Kongre ve Fuar Organizasyonları;
. Düğün;
. Yaz Turizmi;
. İthalat - İhracat;
. Kış Turizmi;
Arsis Vip Transfer ve Rent a Car  sadece bir telefon uzağınızda olacaktır.İstanbul Havalimanı Bursa Merkez için Mercedes Vito veya Mercedes Sprinter marka araçlarımız için fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.Detaylı bilgi için çağrı merkezi yetkililerimizi 7/24 arayabilirsiniz.
Mesafe: 260 km
Süre:    180 dk.


Bursa -  Atatürk Hava Limanı: 750 TL
Bursa - Sabiha Gökçen Havaalanı: 600 TL
Bursa - Yenişehir Havaalanı: 300 TL
Bursa - Yalova Feribot:  300 TL
Bursa - Mudanya Feribot: 100TL
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder