2 Temmuz 2016 Cumartesi

Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum

Son Bir kaç yıldır  aracını kiraya verenler araç sahiplerinin sayısı artmaya başladı. Araç sahipleri masraflarını çıkarmak ve kişisel harcamaları için ek gelir ihtiyacı duyan kişiler bunun için araçlarını kiralama yoluna gidiyor. Zaman geçtikçe daha çok kullanılmaya başlanan bu sistemle beraber kişiler fazladan ek kazanç elde edebilmektedir.
     
                 Aracınızı kiraya vermek ve ek kazanç elde etmek için ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, Şimdilerde araç kiralama adı altında insanların araçlarını alan ve dolandıran birçok şirket bulunmakta. Bu nedenle de aracınızı emanet edeceğiniz araç kiralama şirketini çok iyi seçmelisiniz. Öncelikle bu işi yapan şirketin köklü olması ve en azından bilinen bir marka olması önemlidir. Böylece aracınızı emanet edeceğiniz şirketin arabanıza iyi bakacağını bilir ve buna göre davranırsınız.

           2009 yılından bu yana Turizm sektöründe hizmet veren Arsis Turizm  bünyesinde bulundurduğu Arsis Vip Transfer ve Rent a Car hizmeti ile sizlere risk almadan aracınızı kiralama ve ek gelir elde etme olanağı sunmaktadır.Sistemimizde  araç kiralamanın dışında havaalanı transferi,günlük tur hizmetleri de bulunduğundan kendi aracınızı sistemimize dahil edip şöförlüğünü de kendiniz yapabilirsiniz.Arsis Group olarak İstanbul,Bursa,Trabzon,Fethiye,Alanya,Marmaris bölgelerinde faaliyet vermekte olduğumuzdan bu bölgede ikamet eden araç sahipleri ile ortak hareket edebilmekteyiz.

        Aracınızı kiraya vermenizdeki temel neden ek gelir elde etmek olduğundan, Arsis Vip Transfer ve Rent a Car firması sizler için en kazançlı alternatifleri sunacaktır.Detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder